Přeskočit na hlavní obsah

Nákupčí

Chcete být součástí dynamického týmu, který se podílí na prodeji nejkvalitnějších nástrojových a speciálních ocelí na trhu? Máte strojní vzdělání a praxi v oboru? Nebojíte se komunikovat v angličtině a/nebo němčině? Jsou vyjednávací schopnosti Vaší nedílnou součástí a komunikaci berete jako základ budování vztahu s dodavateli? Potom hledáme právě Vás! Hledáme zkušenou/ného nákupčí/ho, která/ý bude zajišťovat dodávky materiálu, zejména ocelových bloků a kulatin.

Náplň práce

  • plánování a nákup hutního materiálu (nejen) od zahraničních dodavatelů
  • aktivní spolupráce na řízení skladových zásob
  • sledování vývoje cen, tržních trendů a konkurence
  • veškerá komunikace s dodavateli, vyjednání obchodních podmínek, návrhy smluv

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, strojního směru výhodou, ne podmínkou
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost aktivní komunikace v angličtině a/nebo němčině
  • schopnost efektivně si zorganizovat práci a čas
  • pokročilou znalost práce s PC, Microsoft Office
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

  • mzda 32 000 - 44 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní mobil, notebook
  • docházkový bonus
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • stravenkový paušál 116 Kč / směna

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis v Čj a Aj a průvodní dopis na jana.labrova@jkz.cz a my se Vám do 4 týdnů ozveme zpět.

Zajímá Vás práce v JKZ a rád/a byste se dozvěděl/a více?

Obraťte se na naši personalistku:

Mgr. Jana Lábrová
T: +420 517 306 121
E: jana.labrova@jkz.cz